Ministarstvo poljoprivrede na Poljoprivrednom sajmu
Na Međunarodnom poljoprivrednom sajmu, Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede realizovaće niz aktivnosti. U Kongresnom centru “Master” i na izložbenim prostorima, Ministarstvo će predstavljati mere agrarne politike i savremene trendove, uz pružanje podrške u planiranju razvoja gazdinstava.
Na štandu planiraju direktne razgovore sa poljoprivrednicima, kada će tokom celog sajma dežurati stručnjaci Uprave za agrarna plaćanja i savetodavnih službi, i davati informacije o podsticajima, IPARD programu, konkursima i administrativnim procedurama.
Takođe, na štandu su planirani bilateralni sastanci ministra Dragana Glamočića, sa stranim delegacijama i kolegama iz regiona, Evrope i Afrike.
U salama Kongesnog centra “Master”, biće održana stručna predavanja i prezentacije o n...







