Dogovoren nastavak dobre i konstruktivne saradnje Ministarstva poljoprivrede i Udruženja odgajivača svinja Srbije
SAOPŠTENJA MINISTARSTVA I NAJAVE
Ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede dr Aleksandar Martinović danas je, zajedno sa svojim saradnicima, održao sastanak sa predstavnicima Udruženja odgajivača svinja Srbije. Na sastanku, koji je protekao u konstruktivnoj i prijateljskoj atmosferi, otvorene su sve teme važne za ovaj segment stočarstva.
U razgovoru ministra i predstavnika pomenutog udruženja konstatovano je da postoji dobra saradnja Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede sa Udruženjem odgajivača svinja Srbije, potvrđen je zajednički stav da se sa uspešnom saradnjom nastavi i u budućem periodu i istaknuto je da samo zajedničkim i partnerskim radom države i odgajivača svinja mogu da se postignu dobri rezultati u ovoj oblasti stočarske proizvodnje.
Naglasivši da...








